large
Nemocnice Písek, a.s.
Karla Čapka 589
397 01 Písek
Tel.: +420 382 772 111
IČO: 26095190

Mapa areálu

MapaMala


banner PACIENTI2019

 
  BannerINKONT

Komerční sdělení

 

Facebook50

Na chirurgickém oddělení Nemocnice Písek, a.s. bylo v dubnu 2010 ve spolupráci s firmou J+J otevřeno Centrum pro řešení kýly. Znamená to potvrzení písecké tendence poskytovat služby chirurgického oddělení na co nejvyšší medicínské úrovni.

Operace kýly patří mezi často prováděné chirurgické výkony, které mají nemalé sociální i ekonomické dopady na samotného pacienta i společnost. Na oddělení chirurgie v Písku je ročně takových výkonů provedeno více než 200.

Centra pro řešení kýly vznikla společnou aktivitou renomovaných chirurgických pracovišť v České republice. Lékaři na těchto pracovištích prosazují a zvládají nejmodernější poznatky v oblasti řešení kýly - používání odpovídajících postupů léčby a inovativních zdravotnických materiálů, sledují světové trendy v kýlní chirurgii.

Centra se aktivně podílejí na vzdělávání chirurgů a na informovanosti laické i odborné veřejnosti. Aplikace této chirurgické dovednosti doplňuje držení akreditace pro postgraduální vzdělávání lékařů na chirurgickém oddělení písecké nemocnice, které mu již dříve udělilo MZ ČR.

 

Pro první kontakt je pro pacienty zřízena kýlní poradna na chirurgické ambulanci – vždy v pátek od 9 do 12 hodin. Na práci centra se podílejí všichni lékaři chirurgického oddělení. 

Pro konkrétní dotaz nebo konzultaci můžete použít telefon 382772233. Všeobecné informace je možné získat na www.kyly.cz.