large
Nemocnice Písek, a.s.
Karla Čapka 589
397 01 Písek
Tel.: +420 382 772 111
IČO: 26095190

Mapa areálu

MapaMala


NejlepsiNemo2018PACIENTI

 
  BannerINKONT

Komerční sdělení

 

Facebook50

 

     Měření cholesterolu, glykémie, krevního tlaku, tělesného tuku a získání dietního rozpisu, ukázka správného mytí rukou nebo například prohlídka sanitního vozu – to vše a mnohé další připravuje pro veřejnost písecká nemocnice na středu 14. června 2017. Od deseti do třinácti hodin pořádá Den otevřených dveří pod názvem „Poznej své zdraví“.

     „Ve žluté chodbě na centrálním odběrovém místě budeme provádět různá měření a například ukážeme, jak vypadá a funguje umělý kyčelní kloub a koleno. Zájemcům určíme krevní skupinu, představíme funkce moderního inkubátoru a péči o nedonošené děti. Dále budeme poskytovat poradenství k ženské inkontinenci,“ uvedl ředitel Nemocnice Písek, a. s., MUDr. Jiří Holan, MBA.

     Pro zájemce budou organizovány i návštěvy na oddělení patologie. Návštěvníků se budou po celou dobu věnovat studentky písecké střední zdravotnické školy a personál nemocnice.

     Den otevřených dveří si užijí i děti. „Od třinácti hodin pro ně připravujeme divadelní představení Bajaja. Divadlo Víti Marčíka bude možné zhlédnout na nádvoří u lípy,“ řekla hlavní sestra písecké nemocnice Mgr. Jana Somrová.

 

PLAKÁT